Hakkımızda

1970 yılında temelleri atılan Çelebioğlu İnşaat , ismi ile sektöründe kalite ve müşteri memnuniyetini bir araya getirmeyi hedef edinen bir markadır.
Projelendirmeden başlıyarak anahtar teslim uzmanbir projenin her aşamasında, kendi standartlarını aşan bir anlayışı benimseyen Çelebioğlu inşaat, özellikle büyük ölçekli konut projeleri nakliyat, akaryakıt, hizmet sektörü ve altyapı işleri konusunda kayda değer bir bilği birikimine
sahiptir.

İş hayatına 1970 yılında nakliyatçılıkla başlayıp 1986 senesinde Çorum Çimento bayilisi olarak ticarete, ilk adımlarını atmış olan Kurucumuz Sayın Recep ÇELEBİOĞLU, 1993 yılında Çelebioğlu İnş.Tic.San.Ltd.Şti. Kurmuş bünyesinde İnşaat Demiri, Alçı, Gaz Beton v.b. sarf malzemelerin satışına başlamıştır. Kısa sürede bölgesinde Güçlü Sermayesiyle söz sahibi olan firmamız zamanla Konut ve Endüstriyel Bina İmalatında da Sektörde yerini almıştır. Bugüne kadar 1000 nin üzerinde konut üreten Firmamız, Ağır Çelik imalatlarıylada birçok fabrika ve depo alanıda inşa etmiştir.
Sarf malzeme tedariğini kendi araç filosu ile nakleden firmamız doksanlı yılların sonunda dökme çimento satışı ile Silobas Araç Filosunu kuvvetlendirmiştir. 2012 - 2015 tarihleri arasında Çorum Votarantim Çimento fabrikasının resmi nakliye taşeronu olarak 14 Araç ile hizmet vermiştir. 2015 yılının başından 2016 başına kadar Çimsa A.Ş.'nin nakliye taşeronu olarak hizmet vermiştir.  
Yılda 544 000.00 Ton dökme çimento taşıma kapasitesine sahip firmamız, farklı amaçla kullanılan değişik tip dorselere sahiptir. Aynı zamanda yıl bazlı 35 000.00 Ton İnşaat Demirini kendi araçlarıyla taşımakta olan firmamız Nakliye Organizasyonlarını Gerçekleştirebilmek için gerekli R1 belgesinede sahiptir.
Nakliye alanında sürekli güçlenen firmamız, zaman içerisinde akaryakıt girdilerinede hakim olabilmek adına akaryakıt sektöründe de yerini almıştır. Bu gün Çorum ili merkezinde 1 Adet Akaryakıt İstasyonuna sahip firmamız 3.000.000 m³/Yıl Mazot satışı yapmaktadır.

Çelebioğlu LTD ŞTİ 2015 web tasarım ve programlama Meta Medya bütün hakları Çelebioğlu LTD ŞTİ'e aittir